250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Kargo - İptal - Garanti

 Kargolama

Niteliği gereği erken kargo yapılacak ürünler aynı iş günü; Niteliği gereği geç kargo yapılacak ürünler ise  1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmasının yoğunluğu doluluğu ve ulaşım hızına bağlı olarak 3-10 iş günü içinde kargo sizlere teslim edilir. 


İade Koşulları
 
 
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler,vs. iade edilemez.
 
Satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edilebilir.
 
İade işleminden önce iletişim bilgileri kısmında belirtilen telefonlar aranarak durum bildirilmelidir.
 
İade sırasında ürünün faturası, iade formu, aksesuar ve ek parçaları da ürünle birlikte, ürüne ve ambalajına zarar gelmeyecek biçimde gönderilmelidir.
 
Ürün müşteri tarafından teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalarda, üretici/distribütör firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
İadelere ait ücret geri ödemesi, ürün tarafımıza ulaşıp kontrolü yapıldıktan sonra işleme konulmaktadır. Ücret iadesi başlığı altında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.
 
Ücret İadesi
 
Havale/EFT ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, iade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade prosedürünün işleme konulduğu gün hesaplara geçmektedir.
 
Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır, başka bir karta veya nakit olarak iade yapılmamaktadır.
 
Kredi kartılarına yapılan iadeler www.atakkitap.com.tr 'un talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 1-3 hafta içerisinde kart hesabınıza geçmektedir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...